Nasze opinie by Google

Arek Raszkowski
Arek Raszkowski
16:14 14 Jan 22
Szybko, sprawnie (nie skomplikowana naprawa w 2dni). Dobry kontakt z klientem (jeszcze tego samego dnia dostałem informacje co do naprawy). Transparentnie (możliwość otrzymania uszkodzonych podzespołów). Polecam.
Rafał Skowroński
Rafał Skowroński
14:03 17 Dec 21
Szybko, sprawnie, profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny.Polecam!!!
Adam Binkiewicz
Adam Binkiewicz
11:49 15 Dec 21
Bardzo szybka profesjonalna naprawa. I przede wszystkim dobra cena👍. Polecam 100% zadowolenia.
Grzegorz Szpetkowski
Grzegorz Szpetkowski
10:18 17 Oct 21
W laptopie Della jakieś pół roku temu miałem problem z zerwanym zawiasem. Pamiętam, że naprawa trwała dosłownie kilka dni. Sprzęt do tej pory sprawuje się bez najmniejszych problemów, jak nowy. Zdecydowanie polecam!
Jola L
Jola L
09:39 31 Aug 21
Miałam problem z klawiaturą w laptopie Lenowo. Duży i znany serwis w Gdańsku-Wrzeszczu nie poradził sobie w 4 dni i oddał mi nienaprawiony laptop mówiąc ,że dziwny przypadek i nie wiedzą o co chodzi. Skasowali 50 zł po negocjacjach za niby diagnozę. Pan z FIKOMP odebrał laptop w środę...diagnoza była w czwartek, a laptop otrzymałam w piątek 🙂 Nowa klawiatura wklejona idealnie - wszystkie klawisze działają. Miły kontakt, przystępne ceny, szybka i profesjonalna naprawa. Naprawdę jestem pod wrażeniem i Polecam Wszystkim, którzy mają problem z laptopem ponieważ ja w razie potrzeby ponownie wybiorę ten Serwis. Miło - szybko - profesjonalnie i bez stresu...Dziękuję Panie Dawidzie 🙂
Zobacz wszystkie opinie
js_loader